kerkoj vajza per seks sorted by
relevance

Admin19.12.2021

me tashmë përmes internetit

Ai thotë se do ta lejojë mashkullin që do të ofrohet që të bëjë seks edhe veç e veç me të dhe me gruan e tij, edhe bashkë.
5805
Admin29.01.2022

Chat Shqip njohje me vajza nga Shqiperia, Kosova, Diaspora

Flm Përshendetje jam nje djal 32 vjec familjar.
5706
Admin20.12.2021

Njoftime nga me te guximshme te shqiptareve per seks dhe lojera ne grup

Jam një mashkull 45 vj.
6004
Admin18.12.2021

VAJZA PER SEKS LEZHE

Nuk kerkohet asnje rregjistrim dhe eshte gjithcka falas! Madje, zhvishen edhe nudo, preken e bëjnë gjeste të tjera erotike, për të bindur atë që është në anën tjetër, se ia vlen të paguash.
6808
Admin25.12.2021

Vajzat Kerkojne Djem Per Seks

I bie përsëri telefonit, por nuk e hap… Të nesërmen e kësaj bisede, një koleg, duke u shtirur si klient, e telefonon.
3704
Admin25.11.2021

Linjat “e nxehta” dhe escort, femrat shqiptare dalin hapur. Telefonata me Mikaelën: Nuk shkoj me shqiptarë dhe lesbike

Nuk kerkohet asnje rregjistrim dhe eshte gjithcka falas! Shpresoj qe vajza qe se ka gjetur akoma dashurine e saj ta provoje.
8007
Admin16.12.2021

Kerkoj Cifte Per Seks

Hotele për një seks të shpejtë Ju mund të gjeni shuam hotele në Tiranë, ku mund të marrësh me qira një dhomë për një orë ose dy, por ju nuk mund ti telefonini dhe të kërkoni këtë lloj shërbimi më parë.
802
Admin03.02.2022

VAJZA PER SEKS LEZHE

Vetëm një klik për t'u bashkuar me argëtimin dhe të filloni të bisedoni.
80010
Admin21.11.2021

Chat Shqip njohje me vajza nga Shqiperia, Kosova, Diaspora

! Gjatë bisedës me Gazetën, ajo ka treguar se e bën këtë punë për të nxjerrë motrën nga burgu, për të cilën, një avokat italian i ka kërkuar 40 mijë euro.
4703
Admin24.01.2022

Vajzat Kerkojne Djem Per Seks

Madje në disa lajmërime të tjera kjo kërkesë bëhet hapur duke i vënë një çmim si virgjërisë ashtu edhe kohës që vajzat do të shpenzojnë me personin që ka publikuar njoftimin.
6809